Kursy tańca w Soszyńska Dance Academy prowadzone są przez najlepszych i bardzo doświadczonych instruktorów i pasjonatów

Klaudia Chądzyńska

Klaudia Chądzyńska

Młoda, ambitna tancerka, która stale rozwija się pod okiem najlepszych choreografów ze świata i szkoli swoje umiejętności na największych campach tanecznych w Europie.

Jej styl opiera się na unikalnej ruchowości i muzykalności oraz jej choreografie tworzone są w oparciu o różne style. Na swoich zajęciach Klaudia stawia na ciężką pracę, jak i na miłą atmosferę. Jest osobą energetyczna i ma dobry kontakt z ludźmi, więc jej zajęcia będą dla Was na pewno wyzwaniem, jak i przyjemnością. Swoją przygodę z tańcem Klaudia zaczęła w wieku 6 lat. Szkoliła się pod okiem najlepszych choreografów na świecie takich jak: Tony Tzar, Luther Brown, Brian Green, Brian Freedman, Lyle Beniga, Tricia Miranda, Tovaris Wilson oraz wiele innych.

Kursy tańca: taniec nowoczesny, hip hop

Piotr Burba

Piotr Burba. Tancerz, instruktor, choreograf, animator, artysta w pełnej krasie, specjalista optymista.

Kto spędził z tym Panem choć chwilę, na pewno wie, że jego pasją jest nie tylko taniec, ale i… ludzie. Piotr jest bardzo doświadczonym instruktorem, doskonałym tancerzem i cudownym człowiekiem, który uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi. Zaraża pozytywną energią wszystkich, którzy znajdą się w jego otoczeniu, zarówno na sali, jak i w życiu prywatnym. Jego praca jest też jego największą przyjemnością, dlatego wykonuje ją z ogromnym zaangażowaniem i olbrzymią dawką radości, która udziela się jego odbiorcom. Wieloletnie doświadczenie Piotra i niezwykle pozytywne usposobienie sprawiają, że jego uczniowie rozwijają się w zawrotnym tempie i wciąż chcą więcej!

Doskonale rozumie taniec w parze. Uwielbia wyzwania i z wielkim entuzjazmem podchodzi do każdej nowej osoby, pary. Pod Piotra opieką świetnie odnajdą się zarówno Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tańcu, jak Ci, którzy są bardziej doświadczeni i pragną jeszcze!

Jak na prawdziwego artystę przystało, w głowie Piotra roi się mnóstwo ciekawych pomysłów, które z zapałem zrealizuje w kolejnych choreografiach i przygotuje program artystyczny na Twoim weselu. Animacje taneczne, wspólna zabawa? Nikt długo się nie oprze. Pokazy taneczne? To dopiero prawdziwa gratka! Przekonajcie się sami!

Kursy tańca: latino, taniec towarzyski

klaudia raszeja

Klaudia Raszeja

Klaudia Raszeja to dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka z wieloletnim doświadczeniem.

Swoje umiejętności doskonaliła u wielu choreografów w Polsce i na świecie m.in. w Broadway Dance Center. Za pasją wyjechała do Warszawy, aby móc rozwijać się wśród najlepszych tancerzy oraz instruktorów. Występowała w teatrze tańca „B.Sides Dance Company”, a wraz z zespołem „Jazz One” wielokrotnie brała udział w mistrzostwach Polski i świata w technikach tańca jazz i modern. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako instruktor tańca jazzowego w Egurrola Dance Studio. Klaudia, jako wszechstronna tancerka, należała również do zespołu „Cheerleaders Gdynia”, z którym występowała między innymi podczas meczu NBA w Waszyngtonie oraz w półfinale programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

Kursy tańca: jazz

Adam Handke

Adam Handke to pozytywnie nastawiony do wszystkiego tancerz i zarażający fantastyczną energią człowiek.

Instruktor tańca sportowego. W trakcie swojej 17 – letniej przygody z tańcem osiągnął najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” szlifując swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów polskich i zagranicznych. Wielokrotny medalista mistrzostw Okręgu Pomorskiego, finalista turniejów Grand Prix Polski i Pucharu Polski, finalista turniejów zagranicznych. Taniec jest dla niego sposobem na wyrażanie siebie, zarażanie innych pozytywną energią i przełamywanie własnych ograniczeń.

Kursy tańca: taniec towarzyski

Klaudia Jankowska

Klaudia to bardzo przyjazna i pozytywnie nastawiona do życia z ogromnym uśmiechem na ustach dziewczyna.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Początkowo była to jedynie forma rozrywki, lecz bardzo szybko przerodziła się w ogromną pasję. Klaudia jest dyplomowanym instruktorem tańca oraz posiada doświadczenie w tworzeniu choreografii tanecznych dla dzieci. Uczestniczka obozów tanecznych oraz warsztatów z profesjonalnymi choreografami (mi.in. Gabrielem Francisco, Stefano Terrazzino, Anną Kurnicką, Karolem Niecikowskim). Na swoim koncie ma liczne występy na turniejach oraz mistrzostwach Polski, gdzie zdobyła niejedno zwycięstwo w stylach takich jak: disco dance, disco show oraz hip hop. Jest kreatywna i otwarta na nowe doświadczenia. Na zajęciach stara się pokazać, że taniec to przede wszystkim dobra zabawa.

Kursy tańca: taniec nowoczesny, disco dance

Marta Domańska

Marta Domańska to młoda, zdolna i ambitna instruktorka tańca.

Studiowała na kierunku film/fotografia/grafika na ASP w Gdańsku. Uzyskała również tytuł instruktora tańca sportowego. Przez wiele lat brała udział w wielu warsztatach i szkoleniach tanecznych, m.in.: warsztatach Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. Szkoliła się u Przemka Łowickiego, Agustina Egurroli, Eddiego Torres, Rafała Rosiaka, Rafaela Gonzalez, Fernando Sosa, Amnerisa Martinez oraz Ásta Sigvaldadóttir. Marta uwielbia dzieci, a praca z nimi daje jej wiele satysfakcji i radości. Zaraża swoją pozytywną energią zarówno najmłodszych jak i dorosłych.

Kursy tańca: latino, taniec nowoczesny

Jacek Bajor

Jacek Bajor

Jacek z muzyką ma do czynienia od najmłodszych lat.

Już  jako pięciolatek występował na deskach Opery Bałtyckiej w spektaklu „Madame Butterfly”. Uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia, lecz rozpierająca go energia nie pozwoliła mu na zostanie wirtuozem fortepianu. Wolał kopać w piłkę. Z tańcem zapoznał się w 2005 roku, kiedy to zapisał się na zajęcia Street Dance. Właśnie w tańcu połączył swoje zamiłowanie do muzyki z nieustanną potrzebą ruchu. Zarażony nowa pasją pierwszy przychodził na sale treningową i ostatni z niej wychodził, co szybko zaowocowało pierwszymi sukcesami. W 2006 roku wyjechał na warsztaty do Dusseldorfu, gdzie szkolił sie u mistrzów Hip Hopu (Henryk Link), House (Meech) i Lockingu (Greg Campbellock Jr) i to na dobre przypieczętowało jego związek z tańcem.
W 2007 roku ukończył kurs instruktora tańca. Od tego czasu chętnie dzieli się swoją wiedzą na zajęciach i warsztatach. Wraz z Formacja Enzym crew reprezentował Polskę jako „Team Poland” na międzynarodowych zawodach w Czechach (SDK) oraz Niemczech (Funkin Styles). Z tą samą Grupą dotarł do półfinału III edycji programu „Mam Talent”. Współuczestniczył w pierwszym w Polsce projekcie House Dance „Coz of Dance” na zaproszenie Justyny Lichacy podczas „Hip Hop Groove Festival” w Warszawie. Wraz z grupą UDP organizował jamy, warsztaty oraz zawody (The Styles Crash).

Jego mocna stroną w tańcu są muzykalność i wszechstronność. Ciągle poszerza swoje horyzonty taneczne o nowe style.

Kursy tańca: house, hip hop, street dance, locking
SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA

Izabela Siwowska

Iza swoje pierwsze kroki taneczne stawiała mając 10 lat.

Od dziecka kocha tańczyć, jest pełna pasji, pozytywnej energii i uśmiechu. Lubi łączyć style. Street to jest to w czym czuje się najlepiej. Szkoliła się na wielu warsztatach u takich instruktorów jak: Loose Joint, Joseph Go, Brian Green, Mamson, Lyle Beniga, Marthe Vangeel, Majid i wiele innych. Na jej zajęciach panuje przyjazna i miła atmosfera. Będzie uczyła podstaw hip hopu, ale nie zabraknie również choreografii. Chce pokazać, że taniec to wspaniała przygoda, przy okazji której dzieci poprawią swoją sprawność ruchową, muzykalność oraz przełamią barierę wstydu. Na jej zajęciach każdy będzie czuł się swobodnie. Ciężka praca i mnóstwo uśmiechu – tego na pewno nie zabraknie.

Kursy tańca: hip hop, videoclip dance

Natalia Wojdak

Natalia jest tancerką mistrzowskiej klasy tanecznej „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym oraz choreografem i dyplomowaną instruktorką tańca.

W 2010 roku z tytułem magistra ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, uzyskując uprawnienia instruktorskie z zakresu rekreacji ruchowej i kinezygerontoprofilaktyki. Dziś ma wielki zaszczyt pracować z obecnymi studentami tej uczelni. Nauka tańca i organizacja eventów to dla niej nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromne wyzwanie i wiele radości. Jest finalistką II edycji programu ” You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, choreografką zespołu Cheerleaders ASSECO PROKOM, II-gą V-ce mistrzyni Polski w 10-ciu tańach w kategorii Youth, srebrną medalistką na Otwartych Mistrzostwach Bratysławy w kategorii Amateur Latin i wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski w 10 tańcach, w stylu standard i w stylu latynoamerykańskim w kategorii Youth.

Kursy tańca: sexy dance, latino, taniec towarzyski, fit mama, fit mama post

Ewa Jeziorska

Ewa Jeziorska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Instruktor i choreograf tańca sportowego, sexy dance, high heels, videoclip oraz pierwszego tańca dla nowożeńców. Posiada klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich. Od wielu lat współpracuje z agencjami artystycznymi na terenie Polski. Miała przyjemność wystąpić na deskach Teatru Wybrzeże oraz Filharmonii Bałtyckiej. Wzięła udział w wielu eventach, koncertach, teledyskach oraz pokazach typu: Sopot Top Trendy Festival, Koncert IZES,TRIO, The Wildest Night Party i wielu innych.

Kursy tańca: sexy dance, latino, taniec towarzyski