Kursy tańca w Soszyńska Dance Academy prowadzone są przez najlepszych i bardzo doświadczonych instruktorów i pasjonatów

Klaudia Chądzyńska

Klaudia Chądzyńska

Młoda, ambitna tancerka, która stale rozwija się pod okiem najlepszych choreografów ze świata i szkoli swoje umiejętności na największych campach tanecznych w Europie.

Jej styl opiera się na unikalnej ruchowości i muzykalności oraz jej choreografie tworzone są w oparciu o różne style. Na swoich zajęciach Klaudia stawia na ciężką pracę, jak i na miłą atmosferę. Jest osobą energetyczna i ma dobry kontakt z ludźmi, więc jej zajęcia będą dla Was na pewno wyzwaniem, jak i przyjemnością. Swoją przygodę z tańcem Klaudia zaczęła w wieku 6 lat. Szkoliła się pod okiem najlepszych choreografów na świecie takich jak: Tony Tzar, Luther Brown, Brian Green, Brian Freedman, Lyle Beniga, Tricia Miranda, Tovaris Wilson oraz wiele innych.

Kursy tańca: taniec nowoczesny

klaudia raszeja

Klaudia Raszeja

Dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności doskonaliła u wielu choreografów w Polsce i na świecie m.in. w Broadway Dance Center. Za pasją wyjechała do Warszawy, aby móc rozwijać się wśród najlepszych tancerzy oraz instruktorów. Występowała w teatrze tańca „B.Sides Dance Company”, a wraz z zespołem „Jazz One” wielokrotnie brała udział w mistrzostwach Polski i świata w technikach tańca jazz i modern. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako instruktor tańca jazzowego w Egurrola Dance Studio. Klaudia, jako wszechstronna tancerka, należała również do zespołu „Cheerleaders Gdynia”, z którym występowała między innymi podczas meczu NBA w Waszyngtonie oraz w półfinale programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

Anna Jamiołkowska

Ania Jamiołkowska

Instruktor tańca nowoczesnego o specjalizacji Disco Dance. Wielokrotna Mistrzyni Polski i Finalistka Mistrzostw Świata Formacji Disco Dance.

Mistrzyni Polski solo Disco dance z 2011 roku oraz ostatnia Polka w Finale Mistrzostw Europy. Po zakończeniu kariery solowej, swoją wiedzę poszerzała w tańcu towarzyskim zdobywając klasę „A” w tańcach latynoamerykańskich. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i sportu w Gdańsku o specjalizacji trener personalny. Obecnie sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca.

Kursy tańca: taniec dla najmłodszych, disco

paulina wojtkowska

Paulina Wojtkowska

W wieku 7 lat rozpoczęła treningi akrobatyki sportowej. Pierwsze sukcesy taneczne odnosiła w utytułowanych warszawskich zespołach Jazz One oraz V2 prowadzonym przez Agustina Egurrolę.

Swoje umiejętności w różnych technikach tanecznych doskonaliła na warsztatach i projektach organizowanych w Polsce, Francji, Niemczech i Izraelu. Od roku 2010 jest tancerką, solistką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Romeo i Julia, Święto wiosny, Czekając na… Windows, Out, Cool Fire, Sen nocy letniej, Fun, Light, Body Master, Burza, Fedra Izadory Weiss, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Clash Patricka Delcroix oraz Six Dances i Falling Angels Jiříego Kyliána. W roku 2011 otrzymała dyplom zawodowego tancerza przyznany przez Związek Artystów Scen Polskich.

Kursy tańca: jazz

Jacek Bajor

Jacek Bajor

Z muzyką ma do czynienia od najmłodszych lat. Już  jako pięciolatek występował na deskach Opery Bałtyckiej w spektaklu „Madame Butterfly”. Uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia, lecz rozpierająca go energia nie pozwoliła mu na zostanie wirtuozem fortepianu. Wolał kopać w piłkę. Z tańcem zapoznał się w 2005 roku, kiedy to zapisał się na zajęcia Street Dance. Właśnie w tańcu połączył swoje zamiłowanie do muzyki z nieustanną potrzebą ruchu. Zarażony nowa pasją pierwszy przychodził na sale treningową i ostatni z niej wychodził, co szybko zaowocowało pierwszymi sukcesami. W 2006 roku wyjechał na warsztaty do Dusseldorfu, gdzie szkolił sie u mistrzów Hip Hopu (Henryk Link), House (Meech) i Lockingu (Greg Campbellock Jr) i to na dobre przypieczętowało jego związek z tańcem.
W 2007 roku ukończył kurs instruktora tańca. Od tego czasu chętnie dzieli się swoją wiedzą na zajęciach i warsztatach. Wraz z Formacja Enzym crew reprezentował Polskę jako „Team Poland” na międzynarodowych zawodach w Czechach (SDK) oraz Niemczech (Funkin Styles). Z tą samą Grupą dotarł do półfinału III edycji programu „Mam Talent”. Współuczestniczył w pierwszym w Polsce projekcie House Dance „Coz of Dance” na zaproszenie Justyny Lichacy podczas „Hip Hop Groove Festival” w Warszawie. Wraz z grupą UDP organizował jamy, warsztaty oraz zawody (The Styles Crash).

Jego mocna stroną w tańcu są muzykalność i wszechstronność. Ciągle poszerza swoje horyzonty taneczne o nowe style.

Kursy tańca: house
SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA

Izabela Siwowska

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała mając 10 lat. Od dziecka kocha tańczyć, jest pełna pasji, pozytywnej energii i uśmiechu. Lubi łączyć style. Street to jest to w czym czuje się najlepiej. Szkoliła się na wielu warsztatach u takich instruktorów jak: Loose Joint, Joseph Go, Brian Green, Mamson, Lyle Beniga, Marthe Vangeel, Majid i wiele innych. Na jej zajęciach panuje przyjazna i miła atmosfera. Będzie uczyła podstaw hip hopu, ale nie zabraknie również choreografii. Chce pokazać, że taniec to wspaniała przygoda, przy okazji której dzieci poprawią swoją sprawność ruchową, muzykalność oraz przełamią barierę wstydu. Na jej zajęciach każdy będzie czuł się swobodnie. Ciężka praca i mnóstwo uśmiechu – tego na pewno nie zabraknie.

Kursy tańca: hip hop

SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA

Daniel ``DeNy`` Nowak

Gdynianin obecnie mieszkający w Gdańsku. Studiował aktorstwo, filologię angielską i psychologię społeczną. Swoją przygodę z tańcem zaczął jako 9 latek. Początkowo był to balet i contemporary dance. Street Dance’em zajął się 7 lat później. Dziś jest zawodowym tancerzem i trenerem prowadzący liczne warsztaty na terenie Polski i zagranicą. Ponad siedemnastoletnie doświadczenie z teatrem, tańcem i filmem zaowocowało wieloma współpracami np. z Teatrem Szekspirowskim w Gdańsku, Sopockim Teatrem Tańca, Teatrem Muzycznym i Miejskim w Gdyni. Współpracował z wieloma markami jak: Mercedes Benz, Cropp, BLK – Black Water, Starter, Diamante Wear, JumpCity Park Trampolin i wiele innych. Ambasador marki Social Animalz. – Choreograf (EURO 2012), – sędzia (Baltic Games 2015, Hip Hop Jam vol. 1 i 2, SHC Elements), – instruktor (Student Camp – Grecja, URBan – Anglia, warsztaty w Göteborg – Szwecja).

Kursy tańca: street

SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA

Anna Wendy Piotrowska

Instruktor fitness, studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku fitness siłowy. Bardzo pracowita i otwarta osoba. Jak sama o sobie mówi „tańczy od kiedy pamięta”. Karierę taneczną rozpoczęła w 2010 roku w studio SMU w Gdyni. Tam rozwijała się na wielu płaszczyznach: od hip-hopu przez LA, house, dancehall, commercial, współczesny do baletu, brała udział w wielu pokazach tanecznych oraz projektach uczyła się pod kątem instruktorskim od najlepszych choreografów m.in. Zofii Styn, Anny Stasiuk czy Kacpra Matuszewskiego. Ania miała także przyjemność wystąpić w półfinałowym odcinku 8 edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz na zaproszenie organizatorów programu.
Uwielbia ciężką pracę we własnym wykonaniu oraz ludzi, których prowadzi. Jak powiada „nic tak nie motywuje do pracy jak ludzie, którzy lubią to co robią i wkładają w prace 100% serca i chęci”. Na jej zajęciach na pewno nie będziesz się nudzić i na pewno nie powiesz, że było lekko. 🙂

Kursy tańca: hip hop, house, commercial

taniec

Dominika Druba i Marcel Richert

Tancerze, instruktorzy salsy oraz tańca użytkowego.

Już od najmłodszych lat taniec odgrywa ważną rolę w ich życiu. Pierwsze kroki taneczne stawiali na zajęciach tańca towarzyskiego. Szybko okazało się, że to ich żywioł. Podczas swojej kilkuletniej edukacji brali udział w turniejach tańca towarzyskiego, jak również szkoleniach i obozach tanecznych. Po kilku latach intensywnej nauki i „trzymania ramy” zarówno Marcel, jak i Dominika zaczęli szukać nowych wyzwań i odkrywać nowe style taneczne. Bez reszty pochłonęła ich salsa. Wiele godzin spędzonych na sali treningowej, liczne szkolenia oraz warsztaty sprawiły, że zapragnęli dzielić się swoją pasją z innymi. Od 2012 roku razem prowadzą zajęcia salsy oraz tańca użytkowego. Na ich zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie. Największą satysfakcję sprawiają im uśmiechnięte twarze kursantów i ich postępy w tańcu. Marcel i Dominika uważają, że tańczenie to zarówno pasja jak i styl życia.

Kursy tańca: salsa, taniec użytkowy