Magdalena Soszyńska
Magdalena Soszyńska
Magdalena Soszyńska

follow your dreams…

Magdalena Soszyńska – zawodowa tancerka reprezentująca najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski, Europy i świata.

W 2005 roku zadebiutowała jako profesjonalna tancerka, a tym samym trenerka w nowatorskim programie o tańcu towarzyskim „Taniec z Gwiazdami” emitowanym w stacji TVN. Partnerowały jej wówczas takie gwiazdy jak: Andrzej Nejman, Conrado Moreno, Mariusz Pudzianowski, Andrzej Gołota i wielu innych. Po niespełna 10 latach nadal kontynuowała rolę trenerki w nowej odsłonie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” emitowanym w telewizji Polsat. Podczas 5-ciu edycji nowego formatu programu, próbowali dotrzymać jej kroku m.in. Jacek Rozenek, Jan Mela, Łukasz Garlicki, Sławomir Uniatowski oraz Andrzej Krzywy.

Dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”, Magdalena Soszyńska zyskała jeszcze większą pewność jako trenerka tańca. Sprawdziła się na wielu płaszczyznach trenerskich i zdobyła ogromne doświadczenie w indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Po wszystkich latach spędzonych w programie, Magdalena zdobyła przekonanie, że musi stworzyć własną szkołę tańca gdzie będzie mogła dzielić się swoją pasją i umiejętnościami z wszystkimi, którzy chcą nauczyć się tańczyć, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Magdalena urodziła się w Gdańsku, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki na parkiecie w tańcu towarzyskim. To między innymi dlatego zdecydowała się wrócić ze stolicy do rodzinnego miasta i stworzyć miejsce pełne tańca, pasji, zabawy, uśmiechu i przyjaźni, jakim z pewnością jest Soszyńska Dance Academy.

Magdalena Soszyńska

to teraz…

Soszyńska Dance Academy