SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA
SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA
SOSZYŃSKA SZKOŁA TAŃCA

Taniec to MY!!!

Taniec to nasza potrzeba istnienia i działania. Jesteśmy nowo powstałą szkołą tańca w samym centrum Trójmiasta.

Założycielką szkoły jest Magdalena Soszyńska. Tancerka z dwudziestoletnim doświadczeniem pedagogicznym znana z programu „Taniec z Gwiazdami”. Niejednokrotnie udowodniła swoją postawą, że dzięki pracy, zaangażowaniu i pasji jesteśmy w stanie spełniać marzenia, i osiągać największe sukcesy. To właśnie jest główną misją Soszyńska Dance Academy.

Szkoła tańca posiada przepiękne sale taneczne, wyposażone w profesjonalne nagłośnienie zapewniając idealne warunki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dodatkowo stworzyliśmy miejsce w naszej szkole, w której każdy może się zrelaksować oraz odpocząć.

Dla rodziców czekających na swoje pociechy ważnym jest fakt, iż usytuowanie naszej szkoły w GALERII METROPOLIA w Gdańsku, pozwala jednocześnie na załatwienie codziennych spraw, takich jak np. spokojne zakupy do domu, na które zawsze mamy tak mało czasu, a w tym czasie dzieci są pod naszą opieką, tańcząc i bawiąc się do upadłego.

 

SDA to nie tylko taniec czy szkoła tańca.

Naszym celem jest rozwój zarówno fizyczny jak i emocjonalny każdego tancerza.

Jesteśmy pewni, że nasz profesjonalizm oraz pasja z pewnością spowoduje, że zajęcia w naszej szkole będą ogromną przyjemnością, jak również przyczynią się do kształtowania najdrobniejszych indywidualnych cech każdego małego jak i dorosłego tancerza.

Niezwykle profesjonalna kadra instruktorska, dołoży wszelkich starań, aby zwrócić uwagę oraz skoncentrować się na poszczególnych cechach każdej osoby na zajęciach, wyodrębniając jednocześnie indywidualność jaka drzemie w każdym z uczestników zajęć.

Co nas wyróżnia

Tylko u nas jest tak ogromny wybór zajęć, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy znajdzie swój taniec. Oprócz kursów typowo taneczno-rekreacyjnych, zapewniamy wieloletnią ścieżkę kariery dla wszystkich, którzy myślą o tańcu, nie tylko jak o krótkiej przygodzie swojego życia, lecz wiążą z nim ogromną przyszłość na wiele lat.

W naszej szkole znajdą Państwo również szeroką ofertę eventów tematycznych takich jak:

Taneczne Bale Urodzinowe, Bale Mikołajkowe, Bale Karnawałowe oraz mnóstwo innych atrakcji zawiązanych z zabawą, podczas której nie zapominamy o naszej misji, czyli taneczny rozwój wszystkich chętnych dzieci biorących udział w wybranym wydarzeniu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, by wspólnie zacząć tą niesamowitą drogę taneczną.

Taniec to nasza pasja!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.